Eaton Tripp Lite 16-Port unmanaged industrial gigabit ethernet switch - 10/100/1000 MBP - NGI-U16
Artikelnummer: 26693201 | Fabrikantnummer: NGI-U16 | EAN: 37332265852
Omschrijving
16-Port Unmanaged Industrial Gigabit Ethernet Switch - 10/100/1000 Mbp
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is NGI-U16. Het EAN nummer is 37332265852. Het interne artikelnummer is 26693201.
| Klasse |
Netwerkswitch
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Tripp Lite
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Ethernet | Nee |
| Aantal poorten 100Mbps SC | 0 |
| Aantal poorten 100Mbps ST | 0 |
| Aantal poorten 10/100 Mbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps SC (SX) | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps SC (LX) | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps RJ45 | 0 |
| Layer 3 | Nee |
| Max. PoE-vermogen | 0 W |
| Managebaar | Nee |
| Layer 2 | Nee |
| Power over Ethernet | Overig |
| Aantal poorten 10/100/1000 Mbps RJ45 | 16 |
| Aantal max. stapelbare switches | 0 |
| Aantal poorten 10/100 Mbps M12 | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps GBIC | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal combi poorten RJ45/Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 100/1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 10 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal PoE-poorten | 0 |
| Aantal poorten 100 Mbps POF | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps POF | 0 |
| Aantal moduleslots | 0 |
| Aantal overige poorten | 16 |
| Aantal poorten 10 Gbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 100 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 40 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Redundante stroomvoorziening | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail (Omega-rail) |
| Compatibel met Grade2TV volgens XP-C 90-483 | Nee |
| Compatibel met Grade3TV volgens XP-C 90-483 | Nee |
| Breedte | 50.038 mm |
| Aantal poorten 100/1000/2500 Mbps RJ45 | |
| Max. opgenomen vermogen | 12 W |
| Diepte | 119.888 mm |
| Hoogte | 160.02 mm |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Eaton Tripp Lite 16-Port unmanaged industrial gigabit ethernet switch - 10/100/1000 MBP
Artikelnummer: 26693201
Fabrikantnummer: NGI-U16