Eaton Tripp Lite 8P MNG indt gig poe switch,din - NGI-M08C4POE8-2
Artikelnummer: 26693190 | Fabrikantnummer: NGI-M08C4POE8-2 | EAN: 37332266958
Omschrijving
8P MNG INDT GIG POE SWITCH,DIN
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is NGI-M08C4POE8-2. Het EAN nummer is 37332266958. Het interne artikelnummer is 26693190.
| Klasse |
Netwerkswitch
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Tripp Lite
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Ethernet | Nee |
| Aantal poorten 100Mbps SC | 0 |
| Aantal poorten 100Mbps ST | 0 |
| Aantal poorten 10/100 Mbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps SC (SX) | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps SC (LX) | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps RJ45 | 0 |
| Layer 3 | Nee |
| Managebaar | Nee |
| Layer 2 | Nee |
| Aantal PoE-poorten | 8 |
| Aantal max. stapelbare switches | 0 |
| Aantal poorten 10/100 Mbps M12 | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps GBIC | 0 |
| Aantal combi poorten RJ45/Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 100/1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 10 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 100 Mbps POF | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps POF | 0 |
| Aantal poorten 10/100/1000 Mbps RJ45 | 8 |
| Power over Ethernet | 802.3 at (PoE+) |
| Aantal moduleslots | 0 |
| Aantal overige poorten | 8 |
| Aantal poorten 1000 Mbps Mini GBIC | 4 |
| Aantal poorten 10 Gbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 100 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 40 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Redundante stroomvoorziening | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail (Omega-rail) |
| Max. PoE-vermogen | 240 W |
| Compatibel met Grade2TV volgens XP-C 90-483 | Nee |
| Compatibel met Grade3TV volgens XP-C 90-483 | Nee |
| Breedte | 50.038 mm |
| Aantal poorten 100/1000/2500 Mbps RJ45 | |
| Diepte | 119.888 mm |
| Max. opgenomen vermogen | 18 W |
| Hoogte | 160.02 mm |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Eaton Tripp Lite 8P MNG indt gig poe switch,din
Artikelnummer: 26693190
Fabrikantnummer: NGI-M08C4POE8-2