Eaton LASTSCH T5-4-8903/I5-SI - 207289
Artikelnummer: 21548392 | Fabrikantnummer: 207289 | EAN: 4015082072896
Omschrijving
Eaton Industries lastscheider, apparaatbouwvorm compleet apparaat in behu, nom. continustroom Iu 100A, 6 polen, uitvoering als noodstopinrichting, bedieningselement rood, uitvoering als veiligheidsschakelaa, 1 schakelaars, max. nom. bedrijfsspanning Ue bij A 690V, nom. continustroom, AC-21,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 207289. Het EAN nummer is 4015082072896. Het interne artikelnummer is 21548392.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T nokkenschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 200 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 6 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 100 A |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Hoogte | 222 mm |
| Kleur bedieningselement | Rood |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Diepte | 280 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 30 kW |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 100 A |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Nee |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 55 kW |
| Schakelvermogen bij 400 V | 55 kW |
| Uitvoering van het bedieningselement | Deurkoppelingsdraaiaandrijving |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 2 kA |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 1.7 kA |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 100 A |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product