Eaton Ventilatiesleuven ip23 horizontaal hxb=164x105mm - 112908
Artikelnummer: 20489324 | Fabrikantnummer: 112908 | EAN: 4015081124466
Omschrijving
Eaton Industries ventilatieplaat voor kast/lessenaar
Het productnummer van de fabrikant is 112908. Het EAN nummer is 4015081124466. Het interne artikelnummer is 20489324.
Aanvullende informatie
xEffect
Ventilatieplaten, plaatsing van de ventilatiesleuven verticaal, staalplaat poedergecoat RAL7035, levering met bevestigingsmateriaal
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Ventilatieplaten, plaatsing van de ventilatiesleuven verticaal, staalplaat poedergecoat RAL7035, levering met bevestigingsmateriaal
| Klasse |
Ventilatieplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEffect CS
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP23 |
| Met ingebouwd filter | Nee |
| Montagewijze | Overig |
| Breedte | 117 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Gelakt |
| Hoogte | 1 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 200 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 200 mm |
| Voor max. aantal ventilatoren | 0 |
| Diameter | 197 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Ventilatiesleuven ip23 horizontaal hxb=164x105mm
Artikelnummer: 20489324
Fabrikantnummer: 112908