Eaton Ventilatiesleuven ip23 horizontaal hxb=250x130mm - 112910
Artikelnummer: 20489326 | Fabrikantnummer: 112910 | EAN: 4015081124480
Omschrijving
Eaton Industries ventilatieplaat voor kast/lessenaar
Het productnummer van de fabrikant is 112910. Het EAN nummer is 4015081124480. Het interne artikelnummer is 20489326.
Aanvullende informatie
xEffect
Ventilatieplaten, plaatsing van de ventilatiesleuven horizontaal, staalplaat poedergecoat RAL7035, levering met bevestigingsmateriaal
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Ventilatieplaten, plaatsing van de ventilatiesleuven horizontaal, staalplaat poedergecoat RAL7035, levering met bevestigingsmateriaal
| Klasse |
Ventilatieplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEffect CS
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP23 |
| Met ingebouwd filter | Nee |
| Montagewijze | Overig |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 300 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Gelakt |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 250 mm |
| Hoogte | 1 mm |
| Breedte | 149 mm |
| Voor max. aantal ventilatoren | 0 |
| Diameter | 297 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Ventilatiesleuven ip23 horizontaal hxb=250x130mm
Artikelnummer: 20489326
Fabrikantnummer: 112910