Eaton Actorkabel 4P M12 1M - 136278
Artikelnummer: 22620175 | Fabrikantnummer: 136278 | EAN: 4015081330690
Omschrijving
Eaton Industries sensor/actorkabel met connector
Het productnummer van de fabrikant is 136278. Het EAN nummer is 4015081330690. Het interne artikelnummer is 22620175.
Aanvullende informatie
Aansluitkabel, Basisfunctie: Toebehoren, Lengte: 1000 mm, Spanningstype: DC, 4-polig, Bouwvorm uitgangszijde: Plug, haaks, Model ingangszijde: Connector, recht, toepasbaar voor: DC-sensoren, 4-polig, 2-, 3- of 4-draadsaansluiting, M12
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
CS
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Kabellengte | 1 m |
| Halogeenvrij | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Doorgangsweerstand | 0 mOhm |
| Nom. (meet)spanning | 0 V |
| Afgeschermd | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Materiaal kabelmantel | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Kleur kabelmantel | Geel |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Male/stift |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Materiaal basis contactlichaam | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | M12 |
| Nom. (meet)stroom In | 0 A |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | 40 - 70 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | 40 - 70 °C |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Schuin (gehoekt) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product