Eaton Actorkabel 4P M12 2M - 136292
Artikelnummer: 20441173 | Fabrikantnummer: 136292 | EAN: 4015081330805
Omschrijving
Eaton Industries sensor/actorkabel met connector, 4 polen, uitvoering elektrische aansluiting, M12, type insteekcontact, veldzijdig female/bus, positie kabeltoevoer veldzijdig recht, uitvoering elektrische aansluiting, overig, positie kabeltoevoer boxzijdig overig, kabellengte 2m,
Het productnummer van de fabrikant is 136292. Het EAN nummer is 4015081330805. Het interne artikelnummer is 20441173.
Aanvullende informatie
Aansluitkabel, Basisfunctie: Toebehoren, Assortiment: Verbindingskabels, Lengte: 2000 mm, Spanningstype: DC, 4-polig, Bouwvorm uitgangszijde: Kabeleinde open, Model ingangszijde: Connector, recht, toepasbaar voor: DC-sensoren, 4-polig, 2-, 3- of 4-draadsaansluiting, M12, RS2-02, RS2-11, RS4-02
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
CS
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Kabellengte | 2 m |
| Aantal polen | 4 |
| Doorgangsweerstand | 0 mOhm |
| Nom. (meet)spanning | 0 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Overig |
| Materiaal kabelmantel | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Kleur kabelmantel | Geel |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Male/stift |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Overig |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Materiaal basis contactlichaam | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 0 A |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | 40 - 70 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | 40 - 70 °C |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product