Eaton ZSD acc. Verdelerveld, 7-rij, H=1050MM - 226614
Artikelnummer: 22620629 | Fabrikantnummer: 226614 | EAN: 4015082266141
Omschrijving
Verdelerveld, 7-rij, H=1050mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 226614. Het EAN nummer is 4015082266141. Het interne artikelnummer is 22620629.
| Klasse |
Inbouwunit leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
ZSD acc.
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Hoogte | 1050 mm |
| Aantal DIN-rails | 7 |
| Soort afdekking | Met uitsparing |
| Met afdekking | Ja |
| Met N-PE-klemmen | Ja |
| Aantal module-eenheden per DIN-rail | 12 |
| Eindpunt meterpositie | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product