Eaton ZSD acc. Verdelerveld, 9-rij, H=1350MM - 226616
Artikelnummer: 22620630 | Fabrikantnummer: 226616 | EAN: 4015082266165
Omschrijving
Verdelerveld, 9-rij, H=1350mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 226616. Het EAN nummer is 4015082266165. Het interne artikelnummer is 22620630.
| Klasse |
Inbouwunit leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
ZSD acc.
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Aantal DIN-rails | 9 |
| Soort afdekking | Met uitsparing |
| Met afdekking | Ja |
| Met N-PE-klemmen | Ja |
| Hoogte | 1350 mm |
| Aantal module-eenheden per DIN-rail | 12 |
| Eindpunt meterpositie | Nee |
| Aantal compartimenten voor extra apparaten | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product