Eaton Vermogensautomaat NZM1 3P 20a ul/iec - 281554
Artikelnummer: 22355038 | Fabrikantnummer: 281554 | EAN: 4015082815547
Omschrijving
Eaton Industries MCCB vermogensschakelaar, 3 polen, nom. continustroom Iu 20A, positie aansluiting hoofdstroomcirc voorzijde, compleet apparaat incl. beveiliging, omegarailmontage optioneel, uitvoering van het bedieningselemen tuimelaar, apparaatbouwvorm inbouwapparaat vaste inb.,
Het productnummer van de fabrikant is 281554. Het EAN nummer is 4015082815547. Het interne artikelnummer is 22355038.
Aanvullende informatie
vermogensautomaten NZM1, 3-polig, Schakelvermogen SCCR 480 V 60 Hz( Icu ): 25 kA, nominale stroom = nominale continu stroom Nominale bedrijfsstroom = nominale continu stroom( In = Iu ): 20 A, Inbouwtechniek: Vast ingebouwd, Standaard uitrusting: Raamklem, Norm/goedkeuring: UL/CSA, IEC, Beveiligingsfunctie: Installatie- en kabelbeveiliging
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
MCCB's & Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal polen | 3 |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 25 kA |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Frameklem |
| Nom. continustroom Iu | 20 A |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Omegarailmontage optioneel | Ja |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 20 - 20 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 350 - 350 A |
| Met tripcontact | Nee |
| Nom. spanning | 440 - 440 V |
| Verliesvermogen | 9.8 W |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product