Eaton Vermogensautomaat NZM1 3P 63a ul/iec - 274240
Artikelnummer: 22355015 | Fabrikantnummer: 274240 | EAN: 4015082742409
Omschrijving
Eaton Industries MCCB vermogensschakelaar, 3 polen, nom. continustroom Iu 63A, positie aansluiting hoofdstroomcirc voorzijde, compleet apparaat incl. beveiliging, omegarailmontage optioneel, uitvoering van het bedieningselemen tuimelaar, apparaatbouwvorm inbouwapparaat vaste inb.,
Het productnummer van de fabrikant is 274240. Het EAN nummer is 4015082742409. Het interne artikelnummer is 22355015.
Aanvullende informatie
vermogensautomaten NZM1, 3-polig, Schakelvermogen SCCR 480Y/277 V 60 Hz( Icu ): 35 kA, nominale stroom = nominale continu stroom Nominale bedrijfsstroom = nominale continu stroom( In = Iu ): 63 A, Inbouwtechniek: Vast ingebouwd, Standaard uitrusting: Raamklem, Norm/goedkeuring: UL/CSA, IEC, Beveiligingsfunctie: Installatie- en kabelbeveiliging
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
MCCB's & Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal polen | 3 |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 50 kA |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Frameklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 63 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Omegarailmontage optioneel | Ja |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 380 - 630 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 50 - 63 A |
| Met tripcontact | Nee |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Verliesvermogen | 14.2 W |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product