Eaton Vermogensautomaat NZM1 4P 125a - 284432
Artikelnummer: 22355107 | Fabrikantnummer: 284432 | EAN: 4015082844325
Omschrijving
Eaton Industries MCCB vermogensschakelaar, 4 polen, nom. continustroom Iu 125A, positie aansluiting hoofdstroomcirc voorzijde, compleet apparaat incl. beveiliging, omegarailmontage optioneel, uitvoering van het bedieningselemen tuimelaar, apparaatbouwvorm inbouwapparaat vaste inb.,
Het productnummer van de fabrikant is 284432. Het EAN nummer is 4015082844325. Het interne artikelnummer is 22355107.
Aanvullende informatie
vermogensautomaten NZM1, 4-polig, Schakelvermogen 400/415 V 50 Hz( Icu ): 100 kA, nominale stroom = nominale continu stroom Nominale bedrijfsstroom = nominale continu stroom( In = Iu ): 125 A, Inbouwtechniek: Vast ingebouwd, Raamklem, Norm/goedkeuring: IEC, Beveiligingsfunctie: Installatie- en kabelbeveiliging
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
MCCB's & Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal polen | 4 |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 125 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 50 kA |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Frameklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Omegarailmontage optioneel | Ja |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 100 - 125 A |
| Met tripcontact | Nee |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 6 - 10 A |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Verliesvermogen | 26.7 W |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product