Eaton Vermogensautomaat NZM2 3P 250a raamklem - 110217
Artikelnummer: 22353019 | Fabrikantnummer: 110217 | EAN: 4015081098255
Omschrijving
Eaton Industries MCCB vermogensschakelaar, 3 polen, nom. continustroom Iu 250A, positie aansluiting hoofdstroomcirc voorzijde, compleet apparaat incl. beveiliging, omegarailmontage optioneel, uitvoering van het bedieningselemen tuimelaar, apparaatbouwvorm inbouwapparaat vaste inb.,
Het productnummer van de fabrikant is 110217. Het EAN nummer is 4015081098255. Het interne artikelnummer is 22353019.
Aanvullende informatie
vermogensautomaten NZM2, 3-polig, Schakelvermogen 400/415 V 50 Hz( Icu ): 25 kA, nominale stroom = nominale continu stroom Nominale bedrijfsstroom = nominale continu stroom( In = Iu ): 250 A, Inbouwtechniek: Vast ingebouwd, Raamklem, Norm/goedkeuring: IEC, Beveiligingsfunctie: Installatie- en kabelbeveiliging
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
MCCB's & Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal polen | 3 |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 250 A |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 25 kA |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Frameklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Omegarailmontage optioneel | Ja |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 200 - 250 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1500 - 2500 A |
| Met tripcontact | Nee |
| Nom. spanning | 440 - 440 V |
| Verliesvermogen | 58.1 W |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product