Eaton Vermogensautomaat NZM2 4P 100a raamklem ul-gecert. - 153396
Artikelnummer: 22353309 | Fabrikantnummer: 153396 | EAN: 4015081501663
Omschrijving
Eaton Industries vermogensschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is 153396. Het EAN nummer is 4015081501663. Het interne artikelnummer is 22353309.
Aanvullende informatie
NZM
De vermogensautomaten van de serie NZM..-AF NA dekken met slechts vier compacte modellen alle toepassingen en zijn voor de IEC-markt geschikt. De montage is altijd flexibel door modulaire functiegroepen. Met thermomagnetische beveiliging voor de installaties en kabelbeveiliging. Thermische beveiliging vast ingesteld. Aanwijzingen: schakelaars voldoen aan zowel UL/CSA als ook IEC-bepalingen. IEC-schakelvermogenswaarden op de typeplaat vermeld.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
De vermogensautomaten van de serie NZM..-AF NA dekken met slechts vier compacte modellen alle toepassingen en zijn voor de IEC-markt geschikt. De montage is altijd flexibel door modulaire functiegroepen. Met thermomagnetische beveiliging voor de installaties en kabelbeveiliging. Thermische beveiliging vast ingesteld. Aanwijzingen: schakelaars voldoen aan zowel UL/CSA als ook IEC-bepalingen. IEC-schakelvermogenswaarden op de typeplaat vermeld.
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
MCCB's & Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal polen | 4 |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Geschikt voor omegarailmontage | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 100 A |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 150 kA |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Frameklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Omegarailmontage optioneel | Ja |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 100 - 100 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 0 - 0 A |
| Met tripcontact | Nee |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 6 - 10 A |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Verliesvermogen | 25.7 W |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Eaton Vermogensautomaat NZM2 4P 100a raamklem ul-gecert.
Artikelnummer: 22353309
Fabrikantnummer: 153396