Eaton VERMSCHK NZMN2-4-A300/200 - 107587
Artikelnummer: 21546927 | Fabrikantnummer: 107587 | EAN: 4015081072675
Omschrijving
Eaton Industries MCCB vermogensschakelaar, 4 polen, nom. continustroom Iu 300A, positie aansluiting hoofdstroomcirc voorzijde, compleet apparaat incl. beveiliging, omegarailmontage optioneel, uitvoering van het bedieningselemen tuimelaar, apparaatbouwvorm inbouwapparaat vaste inb.,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 107587. Het EAN nummer is 4015081072675. Het interne artikelnummer is 21546927.
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
MCCB's & Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Geschikt voor omegarailmontage | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 50 kA |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Omegarailmontage optioneel | Ja |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 0 - 0 A |
| Nom. continustroom Iu | 300 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 240 - 300 A |
| Met tripcontact | Nee |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 5 - 8.3 A |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Verliesvermogen | 83.7 W |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product