Eaton Vermogensautomaat NZM3 3P 500a zonder therm.bev. - 109679
Artikelnummer: 22352998 | Fabrikantnummer: 109679 | EAN: 4015081092659
Omschrijving
Eaton Industries vermogensschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is 109679. Het EAN nummer is 4015081092659. Het interne artikelnummer is 22352998.
Aanvullende informatie
vermogensautomaten NZM3, 3-polig, Schakelvermogen 400/415 V 50 Hz( Icu ): 36 kA, Nominale bedrijfsstroom = nominale continu stroom( In = Iu ): 500 A, Inbouwtechniek: Vast ingebouwd, Schroefaansluiting, Norm/goedkeuring: IEC, Beveiligingsfunctie: Kortsluitbeveiliging
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
MCCB's & Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 140 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 275 mm |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Faseuitvalgevoelig | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Nom. continustroom Iu | 500 A |
| Diepte | 166 mm |
| Met thermische beveiliging | Nee |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Eaton Vermogensautomaat NZM3 3P 500a zonder therm.bev.
Artikelnummer: 22352998
Fabrikantnummer: 109679