Eaton Vermogensautomaat NZM4 3P 1000a - 265770
Artikelnummer: 22354858 | Fabrikantnummer: 265770 | EAN: 4015082657703
Omschrijving
Eaton Industries vermogensschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is 265770. Het EAN nummer is 4015082657703. Het interne artikelnummer is 22354858.
Aanvullende informatie
NZM
vermogensautomaten NZM4, 3-polig, Schakelvermogen 400/415 V 50 Hz( Icu ): 50 kA, nominale stroom = nominale continu stroom Nominale bedrijfsstroom = nominale continu stroom( In = Iu ): 1000 A, Inbouwtechniek: Vast ingebouwd, Schroefaansluiting, Norm/goedkeuring: IEC, Beveiligingsfunctie: Installatie-, kabel-, selectieve en generatorbeveiliging
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
vermogensautomaten NZM4, 3-polig, Schakelvermogen 400/415 V 50 Hz( Icu ): 50 kA, nominale stroom = nominale continu stroom Nominale bedrijfsstroom = nominale continu stroom( In = Iu ): 1000 A, Inbouwtechniek: Vast ingebouwd, Schroefaansluiting, Norm/goedkeuring: IEC, Beveiligingsfunctie: Installatie-, kabel-, selectieve en generatorbeveiliging
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
MCCB's & Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Geschikt voor omegarailmontage | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 50 kA |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 1000 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 2000 - 12000 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 500 - 1000 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 1000 - 10000 A |
| Met tripcontact | Nee |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product