Eaton MTRBEVSCH NZMN2-S250-CNA - 102479
Artikelnummer: 21546745 | Fabrikantnummer: 102479 | EAN: 4015081023677
Omschrijving
Eaton Industries MCCB motorbeveiligingsschakelaar, (dxhxb) 149x195x105mm, apparaatbouwvorm inbouwapparaat vaste inb., aansluitwijze hoofdstroomcircuit schroefaansluiting, nom. continustroom Iu 250A, uitschakeltechniek magnetisch, uitvoering van het bedieningselemen tuimelaar,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 102479. Het EAN nummer is 4015081023677. Het interne artikelnummer is 21546745.
| Klasse |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
MCCB's & Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 105 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 195 mm |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Nom. continustroom Iu | 250 A |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Faseuitvalgevoelig | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 132 kW |
| Diepte | 149 mm |
| Uitschakeltechniek | Magnetisch |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 35 kA |
| Met thermische beveiliging | Nee |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 0 - 0 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 75 kW |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 8 - 10 A |
| Verliesvermogen | 59.4 W |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product