Eaton Voedingsblok - 184977
Artikelnummer: 22354378 | Fabrikantnummer: 184977 | EAN: 4015081804030
Omschrijving
Eaton Industries inbouwunit met verdeelklemmen
Het productnummer van de fabrikant is 184977. Het EAN nummer is 4015081804030. Het interne artikelnummer is 22354378.
Aanvullende informatie
BPZ
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Inbouwunit met verdeelklemmen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Switchgear accessories
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 4 |
| Breedte | 232 mm |
| Diepte | 51 mm |
| Hoogte | 84 mm |
| Aantal klemposities per pool | 6 |
| Met PE-rail | Nee |
| Aderdoorsnede soepel met huls | 1.5 - 10 mm² |
| Met nulrail | Ja |
| Max. nom. stroom | 250 A |
| Aderdoorsnede massieve draad | 0 - 0 mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product