Eaton Wandbevestigingsbeugel voor ci kast T=100MM - 084356
Artikelnummer: 21264848 | Fabrikantnummer: 084356 | EAN: 4015080843566
Omschrijving
Eaton Industries comp. v. opstell./kopp. kast/less.
Het productnummer van de fabrikant is 084356. Het EAN nummer is 4015080843566. Het interne artikelnummer is 21264848.
Aanvullende informatie
Wandbevestigingsbeugel voor draagraamprofiel, voor wandverdelers, staande kast en wandverdeler, op vloer ondersteund, voor afstand van het draagframe tot de wand = 100 mm, materiaal staal, verzinkt, inclusief bevestigingsmateriaal
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Componenten voor opstelling/koppeling voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Safety CI
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 120 mm |
| Hoogte | 90 mm |
| Kleur | Overig |
| Diepte | 100 mm |
| RAL-nummer | 0 |
| Model | Montagehoek |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product