Eaton Wandbevestigingsbeugels (set van 2) - 177324
Artikelnummer: 22620313 | Fabrikantnummer: 177324 | EAN: 4015081717842
Omschrijving
Wandbevestigingsbeugels (set van 2)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 177324. Het EAN nummer is 4015081717842. Het interne artikelnummer is 22620313.
| Klasse |
Componenten voor opstelling/koppeling voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Light
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 116 mm |
| Kleur | Overig |
| Hoogte | 45 mm |
| Diepte | 45 mm |
| RAL-nummer | 0 |
| Model | Montagehoek |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product