Eaton Xeffect schakelkast leeg 700x500x200mm wandbevestiging - 111702
Artikelnummer: 20330792 | Fabrikantnummer: 111702 | EAN: 4015081112616
Omschrijving
Eaton Industries schakelkast leeg, staal, grijs, (hxbxd) 700x500x200mm, kwaliteitsklasse overig, uitvoering oppervlakte poedercoating, RAL-nummer 7035, met montageplaat, montageplaat diepteverstelbaar, 2 sloten, vloeropstelling mogelijk, wandbevestiging, wandinbouw, mastbevestiging, koppelbaar,
Het productnummer van de fabrikant is 111702. Het EAN nummer is 4015081112616. Het interne artikelnummer is 20330792.
Aanvullende informatie
xEffect
Wandkast CS, deur met doorgaand ingeschuimde polyurethaan afdichting, schokbestendigheidscategorie IK09 conform EN 62262, bodemplaat met geschuimdde afdichting, afdichting beschermd in diepgetrokken bereik, enkeldeurs, deuraanslag rechts, deuropeningshoek 120°, deurscharnierpennen met Quick-Change technologie, deurprofiellijst met perforatie op 25 mm afstand van de bevestiging van de DIN-draagrails of voor de bevestiging van kabelbomen en leidingen, gestandaardiseerd sluitsysteem met grendel volledig van metaal, met staalplaat-montageplaat, uitlevering: slot, 3mm dubbel baard zinvolle toebehoren bijv. draaicomfortgreep PHZ-A-ADD-ON met cilinderslot PHZ-E10/30-GS.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Wandkast CS, deur met doorgaand ingeschuimde polyurethaan afdichting, schokbestendigheidscategorie IK09 conform EN 62262, bodemplaat met geschuimdde afdichting, afdichting beschermd in diepgetrokken bereik, enkeldeurs, deuraanslag rechts, deuropeningshoek 120°, deurscharnierpennen met Quick-Change technologie, deurprofiellijst met perforatie op 25 mm afstand van de bevestiging van de DIN-draagrails of voor de bevestiging van kabelbomen en leidingen, gestandaardiseerd sluitsysteem met grendel volledig van metaal, met staalplaat-montageplaat, uitlevering: slot, 3mm dubbel baard zinvolle toebehoren bijv. draaicomfortgreep PHZ-A-ADD-ON met cilinderslot PHZ-E10/30-GS.
| Klasse |
Schakelkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEffect CS
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Breedte | 500 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Uitbreekpoorten | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
| Diepte | 200 mm |
| Transparant deksel | Nee |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Met montageplaat | Ja |
| Mastbevestiging | Ja |
| Geschikt voor metrische montage | Ja |
| Aantal sloten | 2 |
| Hoogte | 700 mm |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Vrijstaand | Nee |
| Aantal connectorgaten | 0 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Geschikt voor wandinbouw | Ja |
| Vloerstaand wandmodel | Ja |
| Hoekmodel | Nee |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Warmteverlies-vermogen (?T=20K) volgens IEC/TR 60890 | 53 W |
| Max. toegestane belasting van de montageplaat volgens IEC 62208 | 2500 N |
| Max. toegestane belasting van de deur(en) volgens IEC 62208 | 250 N |
| Tussenbouw | Ja |
| Max. toegestane belasting van de kast volgens IEC 62208 | 2750 N |
| Met deur | Ja |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Met hellend dak | Nee |
| Met deksel/afdekking | Ja |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Xeffect schakelkast leeg 700x500x200mm wandbevestiging
Artikelnummer: 20330792
Fabrikantnummer: 111702