Eaton Xcomfort BF aansluitklem voor hoofdkabel 1P schroef 60-aansluitingen - 113704
Artikelnummer: 20501028 | Fabrikantnummer: 113704 | EAN: 4015081132324
Omschrijving
Eaton Industries aansluitklem voor hoofdkabel
Het productnummer van de fabrikant is 113704. Het EAN nummer is 4015081132324. Het interne artikelnummer is 20501028.
Aanvullende informatie
xComfort
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Aansluitklem voor hoofdkabel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xComfort BF
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 50 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Diepte | 15 mm |
| Montagewijze | Schroef |
| Aansluitwijze | Schroeven |
| Aanrakingsveilig | Nee |
| Aantal ingangen | 2 |
| Geschikt voor meerdraads geleider | Ja |
| Geschikt voor massieve geleider | Ja |
| Nom. stroom | 63 A |
| Hoogte | 470 mm |
| Geschikt voor fijndradige geleider | Ja |
| Geschikt voor fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geleiderdoorsnede ingang | 1.5 - 16 mm² |
| Geleiderdoorsnede uitgang | 1.5 - 16 mm² |
| Geleiderdoorsnede ingang AWG | 0 - 0 |
| Geleiderdoorsnede uitgang AWG | 0 - 0 |
| Aantal uitgangen | 58 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Xcomfort BF aansluitklem voor hoofdkabel 1P schroef 60-aansluitingen
Artikelnummer: 20501028
Fabrikantnummer: 113704