Eaton AFDAFSLES XRMC075 - 184688
Artikelnummer: 23323129 | Fabrikantnummer: 184688 | EAN: 4015081787227
Omschrijving
Eaton Industries afdek/afscherm/mark.strk kast/less.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 184688. Het EAN nummer is 4015081787227. Het interne artikelnummer is 23323129.
| Klasse |
Afdekking/afscherming/markeerstrook voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| RAL-nummer | 7035 |
| Diepte | 55 mm |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Metaal |
| Hoogte | 72 mm |
| Breedte | 650 mm |
| Uitvoering | Afdekking |
| Plaats van montage | Raamwerk |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product