Eaton Xe-XR geventileerde afschermplaat pift H=125MM - 185200
Artikelnummer: 22354380 | Fabrikantnummer: 185200 | EAN: 4015081806850
Omschrijving
XE-XR Geventileerde afschermplaat PIFT H=125mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 185200. Het EAN nummer is 4015081806850. Het interne artikelnummer is 22354380.
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 590 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 0 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 0 mm |
| Hoogte | 124 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Xe-XR geventileerde afschermplaat pift H=125MM
Artikelnummer: 22354380
Fabrikantnummer: 185200