Eaton xEnergy Main flatpack Xe-XR PKZM0/pke32 module, uittrekbaar H=100MM - 184722
Artikelnummer: 23323133 | Fabrikantnummer: 184722 | EAN: 4015081787562
Omschrijving
Eaton Industries inbouwunit voor componentenopbouw
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 184722. Het EAN nummer is 4015081787562. Het interne artikelnummer is 23323133.
| Klasse |
Inbouwunit voor componentenopbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 95 mm |
| Diepte | 0 mm |
| Inbouwdiepte | 220 mm |
| Met montageplaat | Ja |
| Met afdekking | Nee |
| Met draagrail | Nee |
| Breedte | 523 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Main flatpack Xe-XR PKZM0/pke32 module, uittrekbaar H=100MM
Artikelnummer: 23323133
Fabrikantnummer: 184722