Eaton xEffect Aansluitklem Grotere kabeldiameters, 6 - 50MM2, single- en multiwire, - 121998
Artikelnummer: 25670324 | Fabrikantnummer: 121998 | EAN: 4015081201983
Omschrijving
Aansluitklem grotere kabeldiameters, 6 - 50mm2, single- en multiwire,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 121998. Het EAN nummer is 4015081201983. Het interne artikelnummer is 25670324.
| Klasse |
Aansluitklem stroomrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEffect
Toon alle producten in deze serie |
| Max. aderdoorsnede | 25 mm² |
| Geschikt voor | Overig |
| Breedte klem | 0 mm |
| Geschikt voor aansluiting sectorgeleider | Nee |
| Geschikt voor aansluiting ronde geleider | Nee |
| Max. nom. bedrijfsstroom Ie | 100 A |
| Stroomraildikte | 0 - 0 mm |
| Stroomrailbreedte | 0 - 0 mm |
| Geschikt voor aansluiting bandgeleider | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEffect Aansluitklem Grotere kabeldiameters, 6 - 50MM2, single- en multiwire,
Artikelnummer: 25670324
Fabrikantnummer: 121998