Eaton xEffect Aardlekschakelaar Digitaal (RCCB) FRCMM, 100a, 2P, 100ma, 10ka, A-type - 170277
Artikelnummer: 25670449 | Fabrikantnummer: 170277 | EAN: 4015081667772
Het productnummer van de fabrikant is 170277. Het EAN nummer is 4015081667772. Het interne artikelnummer is 25670449.
| Klasse |
Aardlekschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEffect
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal polen | 2 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Met vergrendelingsvoorziening | Ja |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7035 |
| Explosieveilig | Nee |
| Type lekstroom | A |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Nom. foutstroom | 0.1 A |
| Nom. (meet)spanning | 240 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Inbouwdiepte | 70.5 mm |
| Selectieve bescherming | Nee |
| Kortsluitvastheid (Icw) | 10 kA |
| Kortstondigvertraagd type | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 440 V |
| Nom. (meet)stroom | 100 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1.5 - 16 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1.5 - 35 mm² |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 40 °C |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Stootstroomvastheid | 0.25 kA |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Eaton Hulpcontact Z-HK-contact 1M 1V-0,5 te
Artikelnummer: 11155588
Fabrikantnummer: 248432
Eaton Signaal/hulpcontact Z-NHK-contact 2W
Artikelnummer: 11155591
Fabrikantnummer: 248434
Eaton (her)inschakelapparaat Z-FW-LP-240vac-motoraandrijving
Artikelnummer: 11192152
Fabrikantnummer: 248296
Eaton NEVENAPP. Z-FW-LPD/MO
Artikelnummer: 22675940
Fabrikantnummer: 290172
Artikelnummer: 25670449
Fabrikantnummer: 170277