Eaton xEffect Aansluitklem Grotere kabeldiameters, 6 - 50MM2, single wire, ul-cert. - 169823
Artikelnummer: 23549424 | Fabrikantnummer: 169823 | EAN: 4015081663187
Omschrijving
Aansluitklem grotere kabeldiameters, 6 - 50mm2, single wire, UL-cert.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 169823. Het EAN nummer is 4015081663187. Het interne artikelnummer is 23549424.
| Klasse |
Aansluitklem stroomrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEffect
Toon alle producten in deze serie |
| Max. aderdoorsnede | 35 mm² |
| Geschikt voor | Overig |
| Geschikt voor aansluiting ronde geleider | Ja |
| Breedte klem | 0 mm |
| Max. nom. bedrijfsstroom Ie | 0 A |
| Geschikt voor aansluiting sectorgeleider | Nee |
| Stroomraildikte | 0 - 0 mm |
| Stroomrailbreedte | 0 - 0 mm |
| Geschikt voor aansluiting bandgeleider | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEffect Aansluitklem Grotere kabeldiameters, 6 - 50MM2, single wire, ul-cert.
Artikelnummer: 23549424
Fabrikantnummer: 169823