Eaton SCHKST LG CI-K2X-100-M-NA - 231228
Artikelnummer: 22675781 | Fabrikantnummer: 231228 | EAN: 4015082312282
Omschrijving
Eaton Industries schakelaarkast leeg
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 231228. Het EAN nummer is 4015082312282. Het interne artikelnummer is 22675781.
| Klasse |
Schakelaarkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEffect CI-K
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 100 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Met transparant deksel | Nee |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Diepte | 181 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Model | Opbouw |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product