Eaton SCHKST LG CI-K2H-80-A - 229309
Artikelnummer: 22675773 | Fabrikantnummer: 229309 | EAN: 4015082293093
Omschrijving
Eaton Industries schakelaarkast leeg
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 229309. Het EAN nummer is 4015082293093. Het interne artikelnummer is 22675773.
| Klasse |
Schakelaarkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEffect CI-K
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 100 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Met transparant deksel | Nee |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Diepte | 181 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Model | Opbouw |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product