Eaton xEffect Dig. aardlekaut. (rcbo) FRBDM, 2P, 13a, C-kar., 30ma, 10ka, F-type - 300557
Artikelnummer: 25671533 | Fabrikantnummer: 300557 | EAN: 9010238815452
Het productnummer van de fabrikant is 300557. Het EAN nummer is 9010238815452. Het interne artikelnummer is 25671533.
| Klasse |
Aardlekautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEffect
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Inbouwdiepte | 70 mm |
| Frequentie | 50 Hz |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Nom. foutstroom | 0.03 A |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 | 0 kA |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| High-immunity uitvoering | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 240 V |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Aantal beveiligde polen | 2 |
| Met vergrendelingsvoorziening | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 250 V |
| Nom. (meet)stroom | 13 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 25 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 25 mm² |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 40 °C |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Nom. afschakelvermogen volgens EN 61009 | 10 kA |
| Nom. kortsluitafschakelvermogen Icn volgens EN 61009-1 | 10 kA |
| Afschakelkarakteristiek | Kortvertraagd |
| Type lekstroom | F |
| Stootstroomvastheid | 3 kA |
| Verliesvermogen | 3.8 W |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Eaton Hulpcontact ZP-ihk-contact 1M 1V-0,5 te
Artikelnummer: 11156176
Fabrikantnummer: 286052
Eaton Signaal/hulpcontact ZP-NHK-contact 2W
Artikelnummer: 11155594
Fabrikantnummer: 248437
Eaton Arbeidsstroom afschakelspoel ZP-asa/230-110-415 vac / 110-220 VDC
Artikelnummer: 20433691
Fabrikantnummer: 248439
Eaton Hulpcontact ZP-WHK-contact 1W-0,5 te
Artikelnummer: 20046356
Fabrikantnummer: 286053
Eaton Arbeidsstroom afschakelspoel ZP-asa/24-12-110 vac / 12-60 VDC
Artikelnummer: 20433736
Fabrikantnummer: 248438
Artikelnummer: 25671533
Fabrikantnummer: 300557