Eaton xEffect Installatie-Automaat (MCB) az, D-kar., 40a , 2P, 25 ka - 174505
Artikelnummer: 25670669 | Fabrikantnummer: 174505 | EAN: 4015081709618
Omschrijving
Installatie-automaat (MCB) AZ, D-kar., 40A , 2P, 25 kA
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 174505. Het EAN nummer is 4015081709618. Het interne artikelnummer is 25670669.
| Klasse |
Installatieautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEffect
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 3 |
| Explosieveilig | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Uitschakelkarakteristiek | D |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Aantal beveiligde polen | 2 |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Inbouwdiepte | 75 mm |
| Nom. isolatiespanning Ui | 440 V |
| Nom. (meet)stroom | 40 A |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 2.5 - 50 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 2.5 - 50 mm² |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 55 °C |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEffect Installatie-Automaat (MCB) az, D-kar., 40a , 2P, 25 ka
Artikelnummer: 25670669
Fabrikantnummer: 174505