Eaton xEffect Installatie-Automaat (MCB) faz, 1P, 13a, Z-curve, 10ka - 106020
Artikelnummer: 24678995 | Fabrikantnummer: 106020 | EAN: 4015081057887
Omschrijving
Installatie-automaat (MCB) FAZ, 1P, 13A, Z-curve, 10kA
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 106020. Het EAN nummer is 4015081057887. Het interne artikelnummer is 24678995.
| Klasse |
Installatieautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEffect
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Explosieveilig | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Aantal polen (totaal) | 3 |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 10 kA |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 10 kA |
| Inbouwdiepte | 70.5 mm |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 0 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 0 kA |
| Nom. isolatiespanning Ui | 440 V |
| Nom. (meet)stroom | 13 A |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 25 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 25 mm² |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 75 °C |
| Verliesvermogen | 3.7 W |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEffect Installatie-Automaat (MCB) faz, 1P, 13a, Z-curve, 10ka
Artikelnummer: 24678995
Fabrikantnummer: 106020