Eaton Xeffect sasy aansluitklem stroomrail 50MM² 12-30MM - 107183
Artikelnummer: 20467094 | Fabrikantnummer: 107183 | EAN: 4015081069460
Omschrijving
Eaton Industries aansluitklem stroomrail
Het productnummer van de fabrikant is 107183. Het EAN nummer is 4015081069460. Het interne artikelnummer is 20467094.
Aanvullende informatie
Aansluitklemmenplaat, 60-mm-systeem, polen=3, schroefaansluittechniek, aansluitdoorsned=6 tot 50mm² of AWG10-AWG2 of 6x9x0.8, Ie=300A, breedte=54mm, toepasbaar voor rail 12x5/10 t/m 30x5/10 en dubbel T-profiel, siliconenvrij, chloorvrij, zelfdovend conform UL 94, kruipstroomvastheid CTI 200, temperatuurbestendig tot 120°C, klemmen verwijderbaar voor aansluiting van ongesneden kabels, klemmenruimte BxH=15x10mm, doorverbinden is mogelijk
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Aansluitklem stroomrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEffect SASY 60i
Toon alle producten in deze serie |
| Max. aderdoorsnede | 50 mm² |
| Geschikt voor | Vlakke rail |
| Geschikt voor aansluiting ronde geleider | Ja |
| Geschikt voor aansluiting sectorgeleider | Ja |
| Breedte klem | 54 mm |
| Stroomraildikte | 5 - 10 mm |
| Stroomrailbreedte | 12 - 30 mm |
| Max. nom. bedrijfsstroom Ie | 300 A |
| Geschikt voor aansluiting bandgeleider | Ja |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Xeffect sasy aansluitklem stroomrail 50MM² 12-30MM
Artikelnummer: 20467094
Fabrikantnummer: 107183