Eaton Xeffect sasy aansluitklem stroomrail 750MM² 20-30MM - 107186
Artikelnummer: 20467083 | Fabrikantnummer: 107186 | EAN: 4015081069491
Omschrijving
Eaton Industries aansluitklem stroomrail
Het productnummer van de fabrikant is 107186. Het EAN nummer is 4015081069491. Het interne artikelnummer is 20467083.
Aanvullende informatie
Aansluitset, 60-mm-systeem, polen=3, aansluitdoorsned=tot 10x32x1, 30x25, Ie=800A, breedte=180-240mm, toepasbaar voor rail 20x5/10, 25x5/10, 30x5/10 en dubbel-T-profiel, klemmenruimte BxH=32x25, siliconenvrij, chloorvrij, zelfdovend conform UL 94, kruipstroomvastheid CTI 200, temperatuurbestendig tot 120°C, poolafstand willekeurig instelbaar, bevestiging direct boven railsysteemklem, inclusief afdekkap in flexibele breedte, doorverbinden is mogelijk
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Aansluitklem stroomrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEffect SASY 60i
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor | Vlakke rail |
| Geschikt voor aansluiting sectorgeleider | Nee |
| Geschikt voor aansluiting ronde geleider | Nee |
| Max. aderdoorsnede | 750 mm² |
| Max. nom. bedrijfsstroom Ie | 800 A |
| Stroomraildikte | 5 - 10 mm |
| Stroomrailbreedte | 20 - 30 mm |
| Breedte klem | 240 mm |
| Geschikt voor aansluiting bandgeleider | Ja |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Xeffect sasy aansluitklem stroomrail 750MM² 20-30MM
Artikelnummer: 20467083
Fabrikantnummer: 107186