Eaton STRRLAANS BBA-TP3/100-C - 138373
Artikelnummer: 22669116 | Fabrikantnummer: 138373 | EAN: 4015081351534
Omschrijving
Eaton Industries aansluitklem stroomrail
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 138373. Het EAN nummer is 4015081351534. Het interne artikelnummer is 22669116.
| Klasse |
Aansluitklem stroomrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEffect SASY 60i
Toon alle producten in deze serie |
| Max. aderdoorsnede | 150 mm² |
| Geschikt voor | Vlakke rail |
| Geschikt voor aansluiting ronde geleider | Ja |
| Geschikt voor aansluiting sectorgeleider | Ja |
| Stroomraildikte | 5 - 10 mm |
| Stroomrailbreedte | 12 - 30 mm |
| Geschikt voor aansluiting bandgeleider | Ja |
| Max. nom. bedrijfsstroom Ie | 480 A |
| Breedte klem | 90 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product