Eaton xEnergy Basic EMC2 Vloerstaande Verdeler emc2, ip55, klasse ii, hxbxd=1850x1300x270mm, wi - EP-501338
Artikelnummer: 23729617 | Fabrikantnummer: EP-501338 | EAN: 9010653042105
Omschrijving
Vloerstaande verdeler EMC2, IP55, Klasse II, HxBxD=1850x1300x270mm, wi
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is EP-501338. Het EAN nummer is 9010653042105. Het interne artikelnummer is 23729617.
| Klasse |
Schakelkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Basic EMC2
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Slagvastheid | IK10 |
| RAL-nummer | 9016 |
| Kleur | Wit |
| Uitbreekpoorten | Nee |
| Met montageplaat | Nee |
| Transparant deksel | Nee |
| EMC-uitvoering | Ja |
| Met bovendeel | Nee |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Nee |
| Met ventilatiedeur/-dak | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Hellend dak | Nee |
| Koppelbaar | Ja |
| Geschikt voor metrische montage | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Diepte | 270 mm |
| Hoogte | 1850 mm |
| Breedte | 1300 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Vrijstaand | Nee |
| Aantal sloten | 0 |
| Aantal connectorgaten | 0 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Vloerstaand wandmodel | Ja |
| Hoekmodel | Nee |
| Tussenbouw | Nee |
| Max. toegestane belasting van de deur(en) volgens IEC 62208 | 100 N |
| Max. toegestane belasting van de kast volgens IEC 62208 | 2000 N |
| Met deur | Ja |
| Max. toegestane belasting van de montageplaat volgens IEC 62208 | 960 N |
| Warmteverlies-vermogen (?T=20K) volgens IEC/TR 60890 | 251 W |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Basic EMC2 Vloerstaande Verdeler emc2, ip55, klasse ii, hxbxd=1850x1300x270mm, wi
Artikelnummer: 23729617
Fabrikantnummer: EP-501338