Eaton xEnergy Basic Wandverdeler Ip30, 26te, bxhxd=400x460x262.5, wit, draaigreep, opbouw - 194522
Artikelnummer: 25671205 | Fabrikantnummer: 194522 | EAN: 9010238058316
Omschrijving
Wandverdeler IP30, 26TE, BxHxD=400x460x262.5, wit, draaigreep, opbouw
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 194522. Het EAN nummer is 9010238058316. Het interne artikelnummer is 25671205.
| Klasse |
Installatiekast met DIN-rail leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Basic
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Montagewijze | Opbouw |
| RAL-nummer | 9016 |
| Breedte | 400 mm |
| Kleur | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Met montageplaat | Nee |
| EMC-uitvoering | Ja |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Aantal rijen | 2 |
| Met slot | Nee |
| Hoogte | 460 mm |
| Type deur | Enkel |
| Inbouwdiepte | 280 mm |
| Diepte | 262 mm |
| Verzegelbaar | Nee |
| Met N-verbreekslede | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 13 |
| Soort afdekking | Deur |
| Inwendige diepte | 257.5 mm |
| Type sluiting | Overig |
| Inbouwbreedte | 415 mm |
| Nulleider verbindingsblok | Nee |
| Signaaldoorlatende deur | Nee |
| Aard-verbindingsblok | Nee |
| Met DIN-rail | Ja |
| Inbouwhoogte | 475 mm |
| Aantal openingen voor stopcontacten | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Basic Wandverdeler Ip30, 26te, bxhxd=400x460x262.5, wit, draaigreep, opbouw
Artikelnummer: 25671205
Fabrikantnummer: 194522