Eaton xEnergy Basic Wandverdeler Ip55, bxhxd=400x760x270, wit, zwenkhevelgreep, opbouw - 300877
Artikelnummer: 25671597 | Fabrikantnummer: 300877 | EAN: 9010238128217
Omschrijving
Wandverdeler IP55, BxHxD=400x760x270, wit, zwenkhevelgreep, opbouw
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 300877. Het EAN nummer is 9010238128217. Het interne artikelnummer is 25671597.
| Klasse |
Installatiekast met DIN-rail leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Basic
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Montagewijze | Opbouw |
| RAL-nummer | 9016 |
| Breedte | 400 mm |
| Kleur | Wit |
| Inbouwbreedte | 400 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| EMC-uitvoering | Ja |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Hoogte | 760 mm |
| Diepte | 270 mm |
| Met slot | Nee |
| Type deur | Enkel |
| Verzegelbaar | Nee |
| Met N-verbreekslede | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 13 |
| Aantal rijen | 4 |
| Soort afdekking | Deur |
| Inwendige diepte | 265 mm |
| Type sluiting | Overig |
| Inbouwdiepte | 270 mm |
| Nulleider verbindingsblok | Nee |
| Signaaldoorlatende deur | Nee |
| Aard-verbindingsblok | Nee |
| Met DIN-rail | Nee |
| Inbouwhoogte | 760 mm |
| Aantal openingen voor stopcontacten | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Basic Wandverdeler Ip55, bxhxd=400x760x270, wit, zwenkhevelgreep, opbouw
Artikelnummer: 25671597
Fabrikantnummer: 300877