Eaton xEnergy EP system Frontplaat Ep, transparant, dicht hxb=300x250mm - 193665
Artikelnummer: 25671188 | Fabrikantnummer: 193665 | EAN: 9010238035270
Omschrijving
Frontplaat EP, transparant, dicht HxB=300x250mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 193665. Het EAN nummer is 9010238035270. Het interne artikelnummer is 25671188.
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy EP system
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 250 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte | 300 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 0 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 0 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy EP system Frontplaat Ep, transparant, dicht hxb=300x250mm
Artikelnummer: 25671188
Fabrikantnummer: 193665