Eaton xEnergy EP system Frontplaat Ep, transparant, met uitsparing 36te, 3 rijen hxb=450x250mm - 193664
Artikelnummer: 25671177 | Fabrikantnummer: 193664 | EAN: 9010238035263
Omschrijving
Frontplaat EP, transparant, met uitsparing 36TE, 3 rijen HxB=450x250mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 193664. Het EAN nummer is 9010238035263. Het interne artikelnummer is 25671177.
| Klasse |
Inbouwunit voor modulaire componenten
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy EP system
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Aantal DIN-rails | 3 |
| Hoogte | 450 mm |
| Moduleafstand | 150 mm |
| Met bus-rail | Nee |
| Aantal module-eenheden per DIN-rail | 12 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy EP system Frontplaat Ep, transparant, met uitsparing 36te, 3 rijen hxb=450x250mm
Artikelnummer: 25671177
Fabrikantnummer: 193664