Eaton xEnergy EP system Inbouwmodule Ep, dichte frontpl. 35te, 2 hoedprofiel vertikaal HXB=450 - 193668
Artikelnummer: 25671183 | Fabrikantnummer: 193668 | EAN: 9010238035300
Omschrijving
Inbouwmodule EP, dichte frontpl. 35TE, 2 hoedprofiel vertikaal HxB=450
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 193668. Het EAN nummer is 9010238035300. Het interne artikelnummer is 25671183.
| Klasse |
Inbouwunit voor modulaire componenten
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy EP system
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Aantal DIN-rails | 2 |
| Hoogte | 450 mm |
| Moduleafstand | 150 mm |
| Met bus-rail | Nee |
| Aantal module-eenheden per DIN-rail | 12 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy EP system Inbouwmodule Ep, dichte frontpl. 35te, 2 hoedprofiel vertikaal HXB=450
Artikelnummer: 25671183
Fabrikantnummer: 193668