Eaton xEnergy EP system Inbouwmodule Ep, geperforeerde montageplaat traploos verstelbaar tot 2 - 193658
Artikelnummer: 23663662 | Fabrikantnummer: 193658 | EAN: 9010238035201
Omschrijving
Inbouwmodule EP, geperforeerde montageplaat traploos verstelbaar tot 2
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 193658. Het EAN nummer is 9010238035201. Het interne artikelnummer is 23663662.
| Klasse |
Inbouwunit voor componentenopbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy EP system
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 85 mm |
| Inbouwdiepte | 200 mm |
| Hoogte | 300 mm |
| Met montageplaat | Ja |
| Met afdekking | Ja |
| Met draagrail | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy EP system Inbouwmodule Ep, geperforeerde montageplaat traploos verstelbaar tot 2
Artikelnummer: 23663662
Fabrikantnummer: 193658