Eaton xEnergy EP system Terminalset Aarding en nul voor ep, geisoleerd, schroef, B=250MM - EP-502516
Artikelnummer: 25671770 | Fabrikantnummer: EP-502516 | EAN: 9010653074335
Omschrijving
Terminalset aarding en nul voor EP, geisoleerd, schroef, B=250mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is EP-502516. Het EAN nummer is 9010653074335. Het interne artikelnummer is 25671770.
| Klasse |
Aansluitklem voor hoofdkabel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy EP system
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 250 mm |
| Hoogte | 55 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Diepte | 55 mm |
| Montagewijze | Schroef |
| Aansluitwijze | Schroeven |
| Aanrakingsveilig | Ja |
| Aantal ingangen | 4 |
| Geschikt voor meerdraads geleider | Ja |
| Geschikt voor massieve geleider | Ja |
| Nom. stroom | 63 A |
| Geschikt voor fijndradige geleider | Ja |
| Geschikt voor fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geleiderdoorsnede ingang | 1.5 - 16 mm² |
| Geleiderdoorsnede ingang AWG | 0 - 0 |
| Geleiderdoorsnede uitgang AWG | 0 - 0 |
| Geleiderdoorsnede uitgang | 1.5 - 10 mm² |
| Aantal uitgangen | 46 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy EP system Terminalset Aarding en nul voor ep, geisoleerd, schroef, B=250MM
Artikelnummer: 25671770
Fabrikantnummer: EP-502516