Eaton xEnergy Light Afdekraam, ep, voor hxb=1800x1350mm - 300838
Artikelnummer: 24101564 | Fabrikantnummer: 300838 | EAN: 9010238126206
Omschrijving
Afdekraam, EP, voor HxB=1800x1350mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 300838. Het EAN nummer is 9010238126206. Het interne artikelnummer is 24101564.
| Klasse |
Afdekking/afscherming/markeerstrook voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Light
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 155 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Overig |
| RAL-nummer | 0 |
| Plaats van montage | Raamwerk |
| Model | Overig |
| Hoogte | 1730 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Light Afdekraam, ep, voor hxb=1800x1350mm
Artikelnummer: 24101564
Fabrikantnummer: 300838