Eaton xEnergy Light/Main Deur Xenergy, gesloten, ip55, hxb=1800x425mm - 174296
Artikelnummer: 22354213 | Fabrikantnummer: 174296 | EAN: 4015081707584
Omschrijving
Eaton Industries deur/bed.-tableau vr kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 174296. Het EAN nummer is 4015081707584. Het interne artikelnummer is 22354213.
| Klasse |
Deur/bedieningstableau voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Light/Main
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Kleur | Grijs |
| EMC-uitvoering | Ja |
| Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als zichtdeur | Nee |
| Diepte | 27 mm |
| Hoogte | 1740 mm |
| Uitvoering | Aanslagdeur |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Breedte | 417 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Light/Main Deur Xenergy, gesloten, ip55, hxb=1800x425mm
Artikelnummer: 22354213
Fabrikantnummer: 174296