Eaton OPSKOPKST XACX - 182911
Artikelnummer: 22675507 | Fabrikantnummer: 182911 | EAN: 4015081778393
Omschrijving
Eaton Industries comp. v. opstell./kopp. kast/less.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 182911. Het EAN nummer is 4015081778393. Het interne artikelnummer is 22675507.
| Klasse |
Componenten voor opstelling/koppeling voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 110 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Diepte | 170 mm |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | Componenten voor aanrijgtechniek |
| RAL-nummer | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product