Eaton xEnergy Main flatpack Deur Xenergy, ip42, MCCB-pift H=175MM - 184691
Artikelnummer: 22675578 | Fabrikantnummer: 184691 | EAN: 4015081787258
Omschrijving
Eaton Industries deur/bed.-tableau vr kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 184691. Het EAN nummer is 4015081787258. Het interne artikelnummer is 22675578.
| Klasse |
Deur/bedieningstableau voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Diepte | 55 mm |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Beschermingsgraad (IP) | IP42 |
| Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als zichtdeur | Nee |
| Breedte | 650 mm |
| Hoogte | 172 mm |
| Uitvoering | Aanslagdeur |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Main flatpack Deur Xenergy, ip42, MCCB-pift H=175MM
Artikelnummer: 22675578
Fabrikantnummer: 184691