Eaton xEnergy Main flatpack Deur Xenergy transparant, ip42, scharnieren links hxb=2000x425mm - 178332
Artikelnummer: 22675244 | Fabrikantnummer: 178332 | EAN: 4015081736669
Omschrijving
Eaton Industries deur/bed.-tableau vr kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 178332. Het EAN nummer is 4015081736669. Het interne artikelnummer is 22675244.
| Klasse |
Deur/bedieningstableau voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Breedte | 395 mm |
| Kleur | Grijs |
| Beschermingsgraad (IP) | IP42 |
| Diepte | 34 mm |
| Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als zichtdeur | Nee |
| Uitvoering | Aanslagdeur |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Hoogte | 1940 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Main flatpack Deur Xenergy transparant, ip42, scharnieren links hxb=2000x425mm
Artikelnummer: 22675244
Fabrikantnummer: 178332